poniedziałek, 4 marca 2013

Po konferencji "Interakcja - Integracja" 2013

I:\pappert\guideddiscovery\WorldWideTelescope\pilots\interakcjaintegracja\Interakcja integracja.htm  
Fajnie się Centrum Nauki "Kopernik" w mapach  Google'a prezentuje, a wszystko za sprawą opcji "kąt 45 stopni" o której jakoś tak nie wiedziałem. Ostrzegam też, że niekoniecznie musi to działać pod Internet Explorerem:

View WWT w Polsce in a larger map
Widoczny na dachu kolorowy wzór to ogród. Szkoda, że jak na razie niedostępny. A przy okazji - widoczna na dachu "Kopernika" łezka to pierwszy z markerów, którym oznaczać będziemy tegoroczne warsztaty. Już wiemy, że niebawem dołączą do niej następne - chociażby jutro mamy poświęconą WorldWide Telescope prezentację w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu. Aby zamknąć temat konferencji, poniżej jeszcze prezentacja Doroty:
Towarzyszyła ona jej wystąpieniu drugiego dnia konferencji:
Miało ono miejsce w trakcie sesji "Popularyzacja nauki bez budynku i posesji", w której swoje działania prezentowali: Maria Tuchowska (Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy), Prof. Lech Mankiewicz (CFT PAN), Marek Pisarski (Centrum Nauki Experymentatorium z Łodzi), Wiktor Gajewski (CNK), Katarzyna Drozd (Fundacja Aleksandra Jabłońskiego z Torunia), Tomasz Michalski (Stowarzyszenie "ExploRes" z Rzeszowa). I to by było chyba wszystko - o pokazie WWT już wczoraj pisałem.

Brak komentarzy: